Hakkımızda

Hakkımızda

Albayrak Hukuk;

Albayrak Hukuk Bürosu, profesyonel ve dinamik ekibiyle finans, enerji, madencilik, inşaat, gayrimenkul, ağır sanayi, orman ürünleri ve tekstil gibi sektörlerde çalışmalar yapan geniş müvekkil yelpazesine avukatlık ve hukuk müşavirliği hizmetleri sunmaktadır. Uluslararası avukat işbirliği ağları Türkiye üyesi olarak, yerli ve yabancı müvekkillerine diğer temsilci hukuk büroları ile birlikte kesintisiz olarak global düzeyde hizmet sunabilmektedir.

 

Özellikle Avrupa ve Amerika ile diğer ülkelerde işbirliği içinde olduğu hukukçu ve danışmanlarıyla birlikte Albayrak Hukuk Bürosu, uluslararası nitelikli ticari ilişkilerin düzenlenmesi ve özellikle büyük ölçekli yabancı yatırım projelerinin hukuki alt yapısının oluşturulması ve yürütülmesinde son yıllarda öne çıkan hukuk bürolarından bir tanesi olmuştur.

 

Albayrak Hukuk Bürosu, prensiplerinden ödün vermeksizin müvekkillerinin tüm beklentilerinin karşılanmasını sağlamak üzere, alternatifleri araştırarak ve riskleri değerlendirerek, 2003 yılından bu yana edindiği tecrübe ve bilgi birikimi ile müvekkillerinin güvenini kazanmayı başarmıştır.

pdf icon